СЕКРЕТИ БРЕНДУ

ТКАНИНИ

Кращий спосіб розпізнати вироби Red Castle - це доторкнутися до них! Спальні мішки, ковдри, муфти або матраци для сповивання: вся наша текстильна продукція створена відповідно до найсуворіших критеріїв якості. Наприклад, тканина Fleur de Coton® стала емблемою бренду Red Castle, вона використовується при виробництві наших самих новітніх моделей. Найтонша, неперевершеною м'якості матерія, забезпечує малюкові справжній комфорт.

ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

Red Castle є визнаним експертом потреб дитини. Завдяки адаптованим технічним рішенням, що забезпечують комфорт і безпеку наших виробів, малюкові ні холодно, ні жарко при будь-яких обставинах. Ергономічність наших моделей враховує морфологію малюка, викликаючи у нього почуття захищеності і радості.

Відмітною властивістю цієї абсорбуючої дихаючої тканини є її здатність зберігати м'якість, навіть після неодноразового прання. Інші матеріали, як, наприклад, пухова муфта Feather Light, є ноу-хау з точки зору теплоізоляції і легкості, залишаючись водночас дуже модними дитячим аксесуаром! Таким чином, якість виробів Red Castle завжди йде рука об руку зі стилем. Щоб виробляти кожен день товари найвищої якості, ми використовуємо інноваційні технології і ретельно опрацьовуємо все до останніх дрібниць (рядок, обробка, додаткові пристосування і т. д.).

КОЛЕКЦІЇ

До прикладу, нова колекція Lifestyle - вона розроблена для здоров'я малюка і полегшення життя батьків!
Вироби колекції Lifestyle відрізняються своєю завершеністю, якістю і ергономічним дизайном. Досягнення ергономіки - наша головна мета при розробці товарів, адаптованих до будови тіла дитини. Нова колекція запрошує насолодитися красивими, зручними і корисними для здоров'я виробами.
Асиметричний дизайн наших спальних мішків робить їх зручними для користування. М'яка гама кольорів спальних мішків створена завдяки пастельним відтінкам, елегантність - заслуга тканини шамбре, морські мотиви навіває непідвласний часу смугастий візерунок.

Наша фірмова бавовна Fleur de Coton® була вдосконалена і стала ще м'якшою і ніжнішою. Нова тканина шамбре додає витонченої свіжості разом з палітрою кольорів: блакитним, сірим, рожевим. Малюнок в блакитну і рожеву смужку приємно збуджує уяву.

Колекція для ванної кімнати, виконана в білому кольорі, вдосконалена за рахунок різноманітності гами кольорів і аксесуарів. Наша махрова тканина стала ще м'якшою, ще більш вологопоглинаючою і зносостійкою завдяки плетінню, яке не утворює затяжок!
Рушник-конверт для ванної Babynomade® - один з основних виробів колекції. Простий, ергономічний, виготовлений за зразком нашого легендарного конверта Babynomade®!

В основі нашої колекції виробів для подорожей - обов'язковий для гардероба малюка конверт Babynomade®: легкий варіант з бавовни Fleur de Coton®, утеплений варіант з тканини шамбре з м'яким наповнювачем, а також варіант з непідвладного часу флісу.
Продукція RED CASTLE® створена для тривалого використання: перейшовши у спадок молодшим братикам і сестричкам, вона не втрачає своїх якостей!
Якість RED CASTLE® підтверджується довговічністю наших продуктів.