Наші принципи


Red Castle відомий у всьому світі як провідний розробник оригінальних і практичних дитячих виробів, що використовує останні наукові досягнення в медицині.

Red Castle відрізняється особливим підходом до створення продукції - головне не мода, що не різні думки про виховання дітей, а науково-обґрунтований підхід до догляду за немовлятами, прагнення поєднати корисне для дитини і мами з зручним і комфортним, красивим і стильним. Цього вдалося досягти продуктивним союзом медиків, інженерів, бізнесменів і люблячих мам, які об'єднали свої зусилля в компанії Red Castle. На цьому особливому розумінні дитинства як початкового етапу становлення повноцінної особистості і була створена невелика компанія з виробництва дитячих товарів - Red Castle. Тепер про неї знають у всьому світі.

Red Castle - французька компанія, що спеціалізується на виготовленні дитячих товарів самого різного призначення. Продукція Red Castle користується завидною популярністю в багатьох країнах, завдяки високій якості, функціональності, зручності і довговічності. Товари Red Castle рекомендують педіатри не тільки Франції, так як вони відповідають найвищим європейським стандартам. При виготовленні дитячого текстилю і аксесуарів виробники Red Castle використовують найсучасніші нововведення, намагаючись задовольнити різноманітні потреби і дітей, і батьків.

Red Castle - це:

  • користь для мами і зручність для дитини
  • практичність і комфорт в найдрібніших деталях
  • краса і оригінальність кожного виробу
  • високі стандарти якості.

Продукція Red Castle зроблена з неймовірно м'яких фірмових тканин, любові і турботи.