Компанія Red Castle – історія успіху

На фото ви бачите Джил та Франсуа Мерле, подружжя, яке створило компанію Red Castle, та їхніх внуків, на яких були випробувані всі товари компанії.

Вже понад 20 років компанія Red Castle створює лише якісні товари для немовлят та їхніх батьків. Ви це зрозумієте та відчуєте, коли доторкнетеся до рушників, ковдр, конвертів, подушок, спальних мішків Red Castle.

Франсуа Мерле – колишній актор та завзятий мандрівник із Франції, Джил - з Шотландії, залишилася в Парижі після навчання. Народження трьох дітей стало натхненням для подружжя. Вони розробили та створили «кенгуру» - засіб для переноски малюка, завдяки якому мама могла робити свої справи разом з малюком. Завдяки творчому підходу і відчуттю стилю новий засіб Red Castle отримав успіх, якого Джил та Франсуа Мерле не очікували – кожна мама у Франції захотіла мати таку новинку з застібкою на спині. В 1992 році подружжя зареєструвало компанію Red Castle, що була названа на честь улюбленого замка в Шотландії.

В кінці 1990-х рр. Джил та Франсуа Мерле першими в Європі випустили триколісну спортивну коляску. Як престижно було в той час з’явитися на вулицях Парижа чи на набережній Лазурного узбережжя з таким транспортним засобом для малюка!

В 2007 році настає новий етап в діяльності компанії. До подружжя звертається лікар-кінезітерапевт Даніель Сальдюксі і пропонує разом із французькими медиками виготовляти гніздечка-кокони, розроблені спеціально для новонароджених. Лікарі, які вивчали правильне позиціонування немовлят для кращої адаптації після народження, винайшли таке гніздечко, продумавши всі деталі – градус нахилу під спинкою малюка, розмір обмежувача під ніжки, бортики, наповнювач з кількох шарів, що не заважає рухам малюка. Подружжя Мерле підтримало цікаву пропозицію, про яку відразу заговорила французька преса. Так на світ народився ергономічний матрасик, кокон Cocoonababy…