Red Castle CityLink III: створена для комфорту

Вибір коляски для дитини найчастіше пов’язаний із підбором максимально комфортного і зручного засобу пересування. Глибока люлька, великі колеса, міцна рама, місткий кошик для іграшок або покупок, наявність аксесуарів — від дощу, від сонця, від вітру, від сторонніх очей, сумки, підстаканники… Усе це дуже класно, але в підсумку отримуємо громіздку конструкцію, з якої зручно гуляти в парку біля будинку, але навіть не варто намагатися куди-небудь поїхати.

В умовах стрімкого життя в мегаполісі варіант по-звичному зручною коляски малоефективний. Що робити? Шукати модель, яка задовольнить потреби активних і мобільних мами й тата, але не створить дискомфорт для малюка. Вона повинна бути красивою — це важливий параметр вибору аксесуара для модних батьків і дитини. Компанія Red Castle пропонує нове вирішення вічної проблеми — коляску-тростину Red Castle CityLink III.

Компактну складну коляску можна починати використовувати тільки після того, як малюк навчитися самостійно впевнено сидіти (місяців із 6, не раніше). Ця омана довгі роки змушувала батьків купувати громіздкі люльки, які не тільки в авто або в літаку не провезеш, але й у ліфт ввезти проблематично. Red Castle CityLink III і в цьому випадку виграє в конкурентів — до неї можна купити додатково люльку для малюків від народження. Спинка транспорту опускається горизонтально, люлька-вставка встановлюється на отриману поверхню і фіксується ременями. Навіть найбільш крихітним пасажирам буде комфортно й затишно, а мамі — легко.

Йдемо далі. Люлька й мала вага — це дуже добре, але основа зручності включає ще багато важливих моментів.

Перший — колісна база.

Колеса виконані з м’якого пружного матеріалу, стійкого до стирання — вони прекрасно ковзають на будь-якій поверхні, будь-то асфальт, плитка або грунт.

Передні коліщатка повертаються на 360 градусів, що забезпечує маневреність транспорту — повернути його можна однією рукою.

Колеса забезпечені фіксаторами, які спрощують управління коляскою.

Думаєте, маленькі колеса не пройдуть українськими дорогами? Доведено CityLink — пройдуть! Так, підкорювати глибокі ями і вибоїни з цим транспортом не варто, їх краще об’їхати, але і великі колеса в такій ситуації забуксують. Але звичайні дороги в місті (грунтовка й деформоване асфальтове покриття) CityLink підкорює з легкістю.

Другий не менш важливий момент — комфорт.

Зона відпочинку призначена для діток від народження до 3-х років. У ній тепло й затишно завдяки зручній глибині, вона закриває малюка від сторонніх поглядів і вітру. Мама може спостерігати за малюком через невелике віконце.

Момент № 3 — безпека.

Її в колясці забезпечує п’ятиточковий ремінь. М’який натяг аксесуара не завдає дискомфорту маляті, а засувки спрацьовують моментально — розстебнути або застебнути їх батькам буде легко.

Коляска для новонародженого і для дитини 3-х років — два абсолютно різні функціонально транспорту. У даному випадку трансформація передбачена виробником. Люлька забирається із зони відпочинку, нижня частина коляски під ніжками малюка висувна.

Вона розтягується за необхідності надати сидіння горизонтальне положення — акуратно розмістити можна навіть дитину, що вже заснула.

Що сподобається батькам?

  • Зручна сіточка, яка приховає дитину від чужих людей, захистить від комах і вітру.
  • На візку — світловідбивачі, завдяки чому гуляти можна й у темний час доби.
  • Чистити коляску легко — забруднення з текстилю видаляються простою вологою серветкою, хоча за бажанням випрати чохол усі його деталі можна зняти з основи.
  • На ручці зі шкіряною підкладкою в самому її центрі розміщена кнопка для складання транспорту. Зібрати його можна однією рукою (мами знають, як часто доводиться робити це, утримуючи другою рукою дитину або сумки). Зворотній процес виконати також легко — відразу спрацьовують фіксатори, що утримують аксесуар у розібраному стані.
  • Висота ручки варіюється залежно від зростання й комфорту батьків.
  • Під коляскою розташована корзина для покупок і іграшок — можна й у магазин зайти, і в парк із собою розваг узяти.

І трохи технічних моментів. Вага коляски в складеному вигляді — не більш ніж 7,5 кг. Переносити її можна в одній руці, як сумку. А можна — занурити в багажник авто або взяти із собою в літак, потяг, автобус. Саме ця коляска немов створена для подорожей і активного способу життя.